Vybavení dětského pokoje

Dětský nábytek

 

Dětský nábytek

Dětský nábytek pro předškoláky a prvňáčky

Nábytek pro předškoláky je skutečně velmi rozmanitý. Pokojík malého předškoláka může být v podobě rakety a kosmické základny, hradu, princeznovské komnaty apod. Dětský nábytek jako každý jiný není lacinou záležitostí, proto většina rodičů nakupuje tak, aby vydržel co nejdéle. Proto je dobré myslet při nákupu nábytku pro předškoláka i na jeho využití v době školních let dítěte. Největší pozornost bychom měli věnovat nákupu dětské postele a matrace, psacího stolu a vhodné židle. Dětské postele existují v mnoha rozměrech, důrazně ale doporučujeme pořídit postel v klasickém rozměru 90x200 cm, protože tím odpadnou komplikace s výběrem matrace, jelikož každou matraci nelze pořídit v libovolném rozměru a nebo se za atyp připlácí. Postele s menší plochou na spaní sice ušetří prostor, ale později bude pro dítě malá a můžeme ji i s matrací vyhodit. Ideální je tedy postel pro matraci 90x200cm. Psací stůl a židle musí být především praktické tzn. psací stůl by měl mít dostatečně velkou pracovní plochu a množství šuplíků nebo přihrádek, protože děti mají mnoho školních potřeb, které potřebují mít pořád po ruce. Židle by měla být rostoucí a nebo s možností zdvihu sedáku a polohováním opěradla, tak aby dítě sedělo u stolu vzpřímeně a dostatečně vysoko. Pokud si nevíte rady nebo nemáte dostatek času, rádi vám s výběrem pomůžeme.

Dětský nábytek z Francie

Od roku 2013 se věnujeme dovozu dětského nábytku přímo od francouzského výrobce. Tento nábytek je odlišný od polského, na který jsme zvyklí. Kvalitní dětský nábytek není na českém trhu příliš zastoupen, proto jsme se rozhodli obrátit na jinou část Evropy a dovážet něco nového. Francouzský nábytek je velmi moderní, nápaditý s mnoha praktickými vychytávkami. Mezi nejoblíbenější patří patrová postel Bibop, která je opatřena policemi k odkládání knížek a jiných věcí, jež budou mít děti pořád při sobě. Velkou výhodou může být šuplík, který je možné využít jako třetí spaní pro návštěvu nebo třetí dítě. Spaní v šuplíku je plnohodnotné a je možné jej využívat každodenně.

 

Pre zákazníkov zo slovenska ponúkame detský nábytok v eshope www.detsky-nabytok.eu, ktorý je zameraný predovšetkým na kompletné detské izby.

Kde sehnat kvalitní dětský nábytek

Dětský nábytek

  • Pohodlně na www.eurokosik.cz
  • E-mailem na objednavky@eurokosik.cz
  • Telefonicky na +420 732 606 603