Dětské pokoje

Dětské dekorace na zeď

Dekorace do dětského pokoje neodmyslitelně patří. Dekorace by měly dotvářet atmosféru pokoje, ve které se děti budou cítit dobře. Ale jaké dekorace zvolit? Na trhu je množství různých typů dekorací z mnoha materiálů. Nejčastěji se setkáváme s tvrdými nebo pěnovými dekoracemi z plastu nebo dřevěnými, za které je třeba trošku hlouběji sáhnout do peněženky.

Při výběru dekorací je třeba si uvědomit v jakém stylu dětský pokoj bude nebo v současnosti je. Pokud vaše dítě miluje některou z pohádkových postav, je možné celý pokoj vyzdobit v duchu tohoto pohádkového hrdiny např. holčičky často milují princezny. S motivem princezen lze pořídit nábytek, povlečení, dekorace, záclony, koberce i osvětlení. Podobné je to i chlapeckých motivů např. auta, formule, motorky, piráti apod. 

Zajímavou a velmi oblíbenou volbou jsou dřevěné dekorace. Tyto dekorace většinou nemají motiv oblínebých pohádkových postaviček, ale v mnoha případech jsou nápaditější a do většiny dětských pokojů se více hodí. Nehledě na to, že mezi dětmi mají také velkou oblibu. Např. v eshopu www.eurokosik.cz můžete zakoupit dřevěné dekorace na téma lvi. Se stejným motivem je možné kromě spousty dekorací pořídit také dřevěný odpadkový koš, obrázek na zeď, truhlu na hračky, box na hračky, tužkovník apod. Kromě dekorací se lvi můžete vybrat i mnoho jiných motivů např. kopretiny, sluníčko, piráty, květiny, různé zvířátka apod. 

 

Samozřejmostí jsou jak ozdoby a dekorace pro nejmenší, tak zboží pro starší děti. Každý najde, co hledá.

Dekorace na zeď mají oproti tapetám tyto výhody:

✓ Jsou levné;
✓ rychle se použijí;
✓ k výběru je široká nabídka zboží;
✓ nemusíte malovat.

Dejte svému dítěti možnost, aby bylo obklopeno věcmi a ozdobami, které si samo vybralo a které si postupem času může samo měnit. Dekorace na zeď vytvoří kouzelnou atmosféru přesně podle jeho přaní. Dekorací je navíc mnoho druhů, takže si vybere opravdu každý.

Pre zákazníkov zo slovenska máme pripravený eshop www.detsky-nabytok.eu zameraný na detské izby

Kde sehnat kvalitní dekorace na zeď

Dekorace na zeď

  • Pohodlně na Eurokošík.cz
  • E-mailem na objednavky@eurokosik.cz
  • Telefonicky na +420 732 606 603